2019-09-06 Zmiana organizacji ruchu

Urząd Miejski Gminy Kłecko uprzejmie informuje, że na czas organizowanego przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku Drugiego Biegu Pamięci Obrońców Kłecka w dniu 08.09.2019 r., w godzinach 16.00 – 17.00 zostaną częściowo wyłączone z ruch następujące ulice w mieście Kłecko:

pl. Powstańców Wielkopolskich, ul. Kościuszki, Targowa, Dr. H.W. Bujarskich, Majdany, Spacerowa, Karniszewska i Zacisze w Kłecku.

Ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany po opuszczeniu przez uczestników poszczególnych odcinków trasy biegu. Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się zmienionej organizacji ruchu oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem – funkcjonariuszy Policji, strażaków oraz służbę porządkową organizatora.

Ponadto informujemy mieszkańców pl. Powstańców Wielkopolskich oraz innych okolicznych ulic o trudnościach z parkowaniem pojazdów, w związku z zaplanowanymi na dzień 08.09.2019 r., obchodami upamiętniającymi Obrońców Kłecka. W godzina 11.00-21.00 część miejsc postojowych na pl. Powstańców Wielkopolskich zostanie wyłączona z użytkowania. Prosimy o nie parkowanie pojazdów w miejscach wydzielonych, przeznaczonych przez organizatorów do obsługi zaplanowanej imprezy plenerowej. Na czas trwania biegu jak i inscenizacji historycznej, samochody można parkować na placu targowym oraz parkingu miejskim przy ul. Słonecznej.

« Wróć
Gmina Kłecko w liczbach
7 658
liczba ludności
13192 ha
obszar
760
lat tradycji