Kłecko

Font Size

Cpanel

Komisariat Policji w Kłecku - kontakt

 Komisariat Policji w Kłecku (adres: ul. Armii Poznań 3,  62-270 Kłecko), przyjmuje informacje i zgłoszenia od mieszkańców gminy pod numerami telefonów:

    Numer 112 jest bezpłatnym, europejskim numerem alarmowym. W Polsce dostęp do tego numeru zagwarantowany jest przez całą dobę zarówno z sieci stacjonarnych, jak i komórkowych. Ideą funkcjonowania tego numeru jest możliwość uzyskania pomocy od wszystkich ustawowo powołanych w tym celu służb, realizujących zadania w ramach systemu powiadamiania ratunkowego.

    Obok tego numeru nadal funkcjonują całodobowo numery alarmowe przypisane do:

  • Policji - 997,
  • Straży Pożarnej - 998
  • Pogotowia Ratunkowego - 999.

Z numerów tych należy korzystać, jeżeli wiemy z jaką służbą chcemy się skontaktować w związku z zaistniałą sytuacją. Proszę pamiętać, że na numer alarmowy 112, a także pozostałe numery alarmowe należy dzwonić tylko wówczas, gdy zaistniała sytuacja stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia ludzkiego lub mienia. Wykonywanie połączeń na wskazane numery alarmowe bez potrzeby i uzasadnienia powoduje blokowanie linii osobom, które mogą potrzebować natychmiastowej pomocy, a także jest zagrożone wynikającymi z prawa sankcjami karnymi.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W GNIEŹNIE


 

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21