Kłecko

Font Size

Cpanel

Budowa nowego mostu na rzece Mała Wełna – informacja z dnia 17.04.2018 roku

W dniu 17 kwietnia 2018 roku Gmina Kłecko otrzymała informację od wykonawcy robót – firmy MOST Sp. z o .o. o zmianie organizacji ruchu i rozpoczęciu prac budowlanych związanych z budową nowego mostu na rzece Mała Wełna.

Zamknięcie mostu dla ruchu samochodowego nastąpi w dniu 24 kwietnia 2018 roku w godzinach porannych.

O rozwiązaniach przyjętych w zatwierdzonym projekcie tymczasowej organizacji ruchu, w tym o przygotowanych przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich objazdach, poinformujemy mieszkańców gminy w najbliższym czasie.

Mimo, prowadzonych w ostatnich kilku tygodniach, intensywnych starań gminy i samorządu województwa, próby uruchomienia ruchu wahadłowego przez WZDW w ramach prowadzonej inwestycji okazały się niemożliwe do realizacji, o czym inwestor poinformował gminę w dniu 9 kwietnia 2018 roku.

Mając świadomość, jak wielkim utrudnieniem dla mieszkańców gminy Kłecko jest zamknięcie mostu na Małej Wełnie, władze samorządowe przystępują do realizacji, przygotowywanego od wielu tygodni, rozwiązania które ma skutkować uruchomieniem udrożnienia przejazdu przez rzekę dla mieszkańców gminy. 20 kwietnia 2018 roku (piątek) Burmistrz Adam Serwatka przedstawi harmonogram prac na Stadionie Miejskim w Kłecku i w jego otoczeniu, które skutkować będą uruchomieniem przejazdu przez Małą Wełnę dla lokalnej społeczności.

Jednocześnie dyrekcja Szkoły Podstawowej w Kłecku i Gimnazjum w Kłecku przekażą informacje o zmianach w godzinach dowozów uczniów do szkół w czasie od dnia zamknięcia mostu do uruchomienia gminnych rozwiązań zastępczych.

     

  POGOTOWIE PRZEMOCY W RODZINIE   GOSPODARKA ODPADAMI

CEIDG DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ   SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT z gm. Kłecko

Galeria

fot okl 1
fot okl 4
fot-09
fot01
fot02
fot03
fot04
skwer przy mgok
str2-a
1/9 
start stop bwd fwd

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21