Kłecko

Font Size

Cpanel

Uczniowie w Urzędzie

We wtorek, 19 września br. Burmistrz Adam Serwatka przyjął niecodziennych gości. Do Urzędu Gminy Kłecko przybyli uczniowie klasy III d Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kłecku wraz z wychowawcą Panią Aleksandrą Meller.

Burmistrz zapoznał dzieci ze strukturą organizacyjną urzędu, dzięki czemu mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca w urzędzie oraz jakie sprawy można w nim załatwić.

Z dziećmi na sali sesyjnej spotkała się również z-ca Burmistrza Joanna Cieślińska, która pomogła dzieciom rozróżnić zadania samorządu terytorialnego od zdań państwa. Dzieci czynnie uczestniczyły w zajęciach zadając burmistrzowi wcześniej przygotowane, bardzo mądre i niebanalne pytania.

„Uczyć się można w każdym miejscu, jadąc autobusem do szkoły czy z rodzicami samochodem. Zadawajcie pytania widząc rozkopane ulice, plac budowy np. szkoły w Dębnicy” – zachęcał Burmistrz

Dzieci bardzo interesowały się pracą urzędu. Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość obejrzenia gabinetu Pana Burmistrza.

Na zakończenie miłego spotkania Burmistrz wręczył dzieciom pamiątki, a  w ramach podziękowań za umożliwienie zwiedzenia urzędu dzieci podarowały piękne wrzosy, które ozdabiają gabinet Burmistrza.

     

  POGOTOWIE PRZEMOCY W RODZINIE   GOSPODARKA ODPADAMI

CEIDG DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ   SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT z gm. Kłecko

Galeria

fot okl 1
fot okl 4
fot-09
fot01
fot02
fot03
fot04
skwer przy mgok
str2-a
1/9 
start stop bwd fwd

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21