Kłecko

Font Size

Cpanel

Starostowie Dożynek Gminnych w Kłecku 2017

 

W związku z zaplanowanymi na dzień 26 sierpnia dożynkami gminnymi, mamy zaszczyt przedstawić wybranych gospodarzy tegorocznego święta plonów. Funkcję Starościny pełnić będzie pani Katarzyna Grzelak z Charbowa. Pani Katarzyna wraz  z mężem Marcinem wychowują dwójkę dzieci oraz prowadzą rodzinne gospodarstwo rolne o powierzchni 40 ha, które jest ukierunkowane na produkcję roślinną.

 

Starostą tegorocznych  dożynek został pan Kazimierz Radecki z Polskiej Wsi, który prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 31 ha. Pan Kazimierz w gospodarstwie specjalizuje się w prowadzeniu hodowli trzody chlewnej w cyklu zamkniętym. W uprawach polowych pana Kazimierza przeważają zboża, które wykorzystuje na własne potrzeby, dodatkowo uprawy rzepaku i buraków cukrowych przeznaczane są na sprzedaż.

Funkcję Asystentów Starostów pełnić będą: pani Katarzyna Kaczmarek z Kłecka oraz pan Dariusz Koper z Dębnicy.  Pani Katarzyna wraz z mężem Dariuszem wychowują  trzy córki oraz prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 15 ha.  Gospodarstwo ukierunkowane jest na hodowlę drobiu.

Pan Dariusz Koper wraz z żoną wychowują dwójkę dzieci i prowadzą gospodarstwo rodzinne o powierzchni 40 ha. Gospodarstwo pana Dariusza nastawione jest głównie na hodowlę bydła mlecznego, a w ubiegłym roku odprowadziło ponad 180 tys. litrów mleka do spółdzielni mleczarskiej w Grajewie.

Nominacje gospodarzom dożynek wręczyli oficjalnie Burmistrz Gminy Kłecko Adam Serwatka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kłecko Jan Borkowicz.

 

     

  POGOTOWIE PRZEMOCY W RODZINIE   GOSPODARKA ODPADAMI

CEIDG DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ   SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT z gm. Kłecko

Galeria

fot okl 1
fot okl 4
fot-09
fot01
fot02
fot03
fot04
skwer przy mgok
str2-a
1/9 
start stop bwd fwd

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21