Kłecko

Font Size

Cpanel

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia…

           30 września kojarzy nam się z Dniem Chłopca,  jednak w  klasie integracyjnej naszego Gimnazjum obchodziliśmy VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

          Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także do uświadomienia sobie, iż jej  znajomość jest potrzebna w życiu codziennym.

        W tym dniu Komisja Egzaminacyjna w składzie: Weronika, Jarek i Weronika z kl.3a przeprowadziła egzaminy z tabliczki mnożenia, różne warianty: łatwy, trudny i bardzo trudny. Do egzaminu przystąpiło 50 osób, w tym 18 uczniów z klasy 1c. Tytuł ,,Eksperta Tabliczki Mnożenia” zdobyło 20 osób, w tym 5  z klasy integracyjnej.

    Obchody  Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły wiele  emocji, zarówno dla egzaminatorów jak i egzaminowanych. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy przystąpili do egzaminu, a szczególne podziękowania kierujemy do osób, które zgodziły się na wspólne pamiątkowe zdjęcie. Gratulujemy mistrzom, dziękujemy egzaminatorom.  

                                                                                                         

     

  POGOTOWIE PRZEMOCY W RODZINIE   GOSPODARKA ODPADAMI

CEIDG DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ   SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT z gm. Kłecko

Galeria

fot okl 1
fot okl 4
fot-09
fot01
fot02
fot03
fot04
skwer przy mgok
str2-a
1/9 
start stop bwd fwd

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21