Kłecko

Font Size

Cpanel

Kolejny Maraton Czytelniczy już za nami…

W nocy z 30 września na 1 października odbył się w naszym gimnazjum „VI Maraton Czytelniczy”. Tym razem uczestnicy zmierzyli się z głośnym czytaniem książki Tess Gerritsen „Czarna loteria”, której tematyka sensacyjno – kryminalna, budziła sporo emocji wśród młodzieży.

 

Impreza miała na celu promowanie czytelnictwa, integrację społeczności szkolnej, przełamywanie lęku przed głośnym czytaniem, kształcenie kompetencji literackich                      i redakcyjnych. Organizatorami były panie: Monika Kaźmierczak-Pućka i Natalia Maciuszek, a towarzyszyła im p. Dorota Stręk.

Maraton rozpoczęły zajęcia warsztatowe, w ramach  których uczniowie układali humorystyczne opowiadanie o tematyce kryminalnej. Nocne czytanie rozpoczęło się o godz. 17.30 i trwało do 3.15, a wzięło w nim udział 24 uczniów naszego gimnazjum. Podczas maratonu panowała miła i przyjazna atmosfera, której smaczku dodała niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców. Unoszący się w powietrzu zapach pizzy przyjemnie drażnił zmysły, co wzmocniło apetyty nie tylko czytelnicze. Finałem było wręczenie pamiątkowych medali.

     

  POGOTOWIE PRZEMOCY W RODZINIE   GOSPODARKA ODPADAMI

CEIDG DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ   SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT z gm. Kłecko

Galeria

fot okl 1
fot okl 4
fot-09
fot01
fot02
fot03
fot04
skwer przy mgok
str2-a
1/9 
start stop bwd fwd

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2011 Urząd Miejski Gminy Kłecko, ul. Dworcowa 14, 62 - 270 Kłecko, tel. 61 427 01 25,  fax 61 427 02 21